ПАОК без Хачеріді, але із Шаховим поступився у товариському матчі

Фото ФК ПАОК

А Руслан Маліновський провів поєдинок за свій «Генк»

Український півзахисник грецького ПАОКа Євген Шахов вийшов у стартовому складі своєї команди на контрольний матч проти данського «Нордшелланду».

Ще у першому таймі данці забили два голи, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

У другій половині зустрічі греки спромоглися скоротити відставання, але все ж поступилися з рахунком 1:2.

Шахов відіграв зі стартових хвилин і до перерви. А от Євген Хачеріді участі у матчі не брав.

Водночас, бельгійський «Генк» Руслана Маліновського також продовжує підготовку до нового сезону.

Напередодні ця команда провела черговий товариський матч. Команда українського півзахисника здобула перемогу над «Тіс Спорт» із рахунком 5:0.

Футболіст української національної збірної вийшов у стартовому складі та був замінений у перерві.

Раніше повідомлялося, що Хачеріді запевнив, що його відповідь про грецький паспорт неправильно зрозуміли.