Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Париж і Лос-Анджелес приймуть літні Ігри в 2024-му і 2028 роках

  • Розсилка
  Париж і Лос-Анджелес приймуть літні Ігри в 2024-му і 2028 роках

  Раніше в списку проведення Ігор-2024 були Гамбург, Будапешт, Рим, Париж і Лос-Анджелес

  Міжнародний Олімпійський комітет (МОК) прийняв рішення про те, що Париж і Лос-Анджелес приймуть літні Ігри в 2024-му і 2028 роках.
  Це рішення було прийняте на позачерговій сесії МОК в Лозанні, повідомляє RFI.

  «Причина для скликання сесії (МОК - ред.) - голосування за зміну регламенту: керівництво МОК вирішило «полюбовно» розділити Ігри між Парижем і Лос-Анджелесом і потім вибрати обидві кандидатури «одним пакетом», – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, ще до сьогоднішнього голосування в Лозанні було відомо, що президент МОК запропонував представникам заявочного комітету Лос-Анджелеса, які спочатку теж хотіли отримати Олімпіаду-2024, «почекати ще чотири роки». В обмін на поступливість МОК пообіцяв американцям «гарантоване право» на проведення літніх Ігор-2028.

  Президент заявочного комітету Лос-Анджелеса Кейсі Вассерман ще на початку червня заявив: «Кажучи відверто, кандидатура Лос-Анджелеса ніколи не висувалася принципово і саме на 2024 рік».

  Рішення ради МОК розділити Ігри між Парижем і Лос-Анджелесом формально є попереднім. Рішення ще має бути підтверджено 13 вересня на сесії МОК в Лімі, у остаточному голосуванні одразу за дві кандидатури: Париж-2024 і Лос-Анджелес-2028.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ