Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Печерський суд не взяв до розгляду позов Володимира Мариновського

  • Розсилка
  Судове засідання - Печерський суд не взяв до розгляду позов Володимира Мариновського
  Судове засідання

  Тернопільська федерація футболу була виключена з ФФУ у квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри

  Справа, ініційована Володимиром Мариновським, екс-головою Тернопільської федерації футболу, не підпадає під юрисдикцію українського суду. Такий вердикт виніс Печерський районний суд Києва, пише УНІАН.

  Тернопільська федерація футболу виключена з ФФУ в квітні 2017 року. Їй заборонили проводити офіційні турніри. Разом з тим, до складу ФФУ ввійшла інша, новостворена федерація області.

  Попередній глава структури, Володимир Мариновський, не погодився з таким рішенням. Оголосив про намір подати в суд. Свій позов Мариновський супроводив коментарем про політичний характер справи, незважаючи на те, що під час Конгресу ФФУ дали вичерпну мотивацію рішення про виключення.

  На саме засідання суду Мариновського не пустили.

  У ФФУ заявили: «Мариновському варто відкликати позов, інакше – дискваліфікація». Це не зупинило функціонера. Він оскаржив рішення керівництва Будинку Футболу в Печерському районному суді.

  Суд вирішив, що це питання - компетенція органів футбольного правосуддя. Тобто питання з виключення обласної федерації ФФУ не підпадає під пряму юрисдикцію районного суду. Остаточне рішення може прийняти Спортивний арбітражний суд в Лозанні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ