Після фіаско у Континентальному кубку «Донбас» здобув розгромну перемогу в УХЛ

Донеччани виграли у першому матчі чемпіонату України після повернення з Риги

У четвер, 26 жовтня, донецький «Донбас» провів перший матч після повернення з латвійської Риги.

Суперниками підопічних Сергія Вітера стали харківські «динамівці», інформує офіційний сайт Української хокейної ліги.

Гості почали зустріч дуже активно, створивши кілька моментів біля воріт Богдана Дяченка, проте поступово донеччани відвели гру від своїх воріт, помітно напружуючи Владислава Гурка.

У середині періоду рахунок було відкрито, після чого суперники влаштували гольову перестрілку, яку виграли господарі – 4:2.

У другому відрізку зустрічі донеччани в перші п'ять хвилин тричі покарали МХК «Динамо» за помилки в обороні.

За схожим сценарієм пройшли і стартові п'ять хвилин у заключному періоді, проте цього разу Гурко зіграв набагато надійніше. І лише наприкінці зустрічі Владислав Єфремов зміг відзначитися ще однією шайбою у матчі – 7:3.

Донеччани продовжили свою переможну серію у межах Української хокейної ліги до 13-ти матчів.