Плавець Романчук завоював бронзову медаль чемпіонату Європи

Українець фінішував третім на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

У Лондоні завершився перший фінальний заплив дня в рамках чемпіонату Європи з водних видів спорту, де на дистанції 1500 метрів вільним стилем третій результат показав українець Михайло Романчук, повідомляє УНІАН  з посиланням на  офіційний сайт змагань.

Наш спортмен проплив дистанцію за 14 хвилин 50.33 секунди.

Українець відстав від переможця змагань неодноразового чемпіона світу і Європи італійця Грегоріо Пальтріньєрі на 16.29 секунди. Набагато більш напруженою вийшла боротьба за 2-3 місця з іншим італійцем Габріеле Детті, якому Романчук поступився всього 02,58 секунди.

Ще один українець Сергій Фролов фінішував у фіналі на останньому 8-му місці, з відставанням від чемпіона в 31.01 секунди.

Таким чином, на рахунку збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні вже 18 нагород - 5 золотих, 9 срібних і 4 бронзові медалі. Команда посідає 3-е місце в загальному заліку, поступаючись збірній Росії (10-3-5) та Італії (5-10-7).

За загальною кількістю нагород українці ділять 2-е місце з Росією - по 18 нагород, поступаючись Італії (22).