Прем'єр-ліга. «Ворскла» на характері відстояла нічию у матчі з «Динамо»

«Динамо» розгубило всі свої гольові моменти в Полтаві

У Полтаві відбувся центральний матч 4-го туру української Прем'єр-ліги. Полтавська «Ворскла» зуміла відібрати очки у київського «Динамо».

Поєдинок завершився внічию 0:0. «Динамо» повинно було реабілітуватися перед уболівальниками за невдачу у кваліфікації Ліги чемпіонів у матчі з «Янг Бойз», яка трапилася кілька днів тому. Тим не менш, всі спроби забити гол у ворота "Ворскли" успіху не мали.

Найбільш кричущий момент стався в першому таймі, коли Денис Гармаш не зумів забити м'яч у порожні ворота в простій ситуації. Моменти були у киян і після перерви, але «Ворскла», проявивши чудові бійцівські якості, відстояла нічию.

«Динамо» вперше втратило очки в чемпіонаті - до цього в трьох матчах були здобуті три перемоги. Тим не менш, з 10 очками «біло-сині» залишаються на першому місці. «Ворскла» набрала 7-е очко.