Ребров розкрив секрет успіху «Динамо» в матчі з «Бешикташем»

Футболістам київського «Динамо» вдалося продемонструвати свої сильні боки в другому таймі матчу Ліги чемпіонів із «Бешикташем»

За словами наставника киян Сергія Реброва, цьому сприяла зміна в настрої суперника.

«У першому таймі «Бешикташ» грав агресивно. Забивши м'яч, суперник заспокоївся, чим ми змогли скористатися в другому таймі. Ми грали на виїзді, і це дуже нелегко – здобути очки в такому протистоянні. Кожен бал у Лізі чемпіонів є дуже важливим. У першому таймі нам було дуже важко. Вдячний хлопцям, які змогли в другому таймі проявити свої найкращі якості. Для багатьох це величезний досвід. Упевнений, із кожним матчем ми будемо виглядати краще», – сказав Ребров.

Нагадаємо, що столичний клуб в другому турі групового турніру Ліги чемпіонів зіграв внічию 1:1 з турецьким «Бешикташем»