Рейзлін і Бежура виграли Кубок України з фехтування на шпагах

Ігор і Фейбі тріумфували на змагання у Києві

Київський шпажист Ігор Рейзлін став переможцем Кубку України, який пройшов 5-7 жовтня у Києві.

У фінальному поєдинку Рейзлін виявився сильнішим за харків'янина Максима Хвороста, вигравши у суперника з рахунком 13:10, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Бронзовими призерами турніру стали Анатолій Герей і Ян Сич.

Герей вперше з грудня 2017 роки піднявся на п'єдестал пошани всеукраїнського турніру, а Рейзлін зумів захистити титул, який він здобув у минулому році.

У командному турнірі перше місце зайняли харків'яни Євген Горбачук, Дмитро Карюченко, Роман Свичкар і Максим Хворост.

Вони у вирішальному поєдинку за золото одним уколом – 24:23 – обіграли представників столиці Євгена Макієнка, Яна Сича, Юрія Тараненка й Ігоря Рейзліна.

Бронза турніру, як і срібло, також залишилася у Києві. Її виграли Назарій Андреюк, Дмитро Гуренко, Євген Тимо та Руслан Тимошенко.

У жінок Фейбі Бежура виграла Кубок України. У фінальному поєдинку вона перемогла іншу представницю Києва Олену Кривицьку, завершивши зустріч з рахунком 7:5.

Третіми стали львів'янка Ксенія Пантелєєва та ще одна київська фехтувальниця Анна Деркач.

У командному турнірі всі медалі розібрали киянки. Золото виграли господарки доріжок Алла Грищук, Інна Бровко, Анфіса Почкалова та Яна Шемякіна.

Вони у фінальному бою виявилися сильнішими за Олену Кривицьку, Фейбі Бежуру, Владу Харькову та Юлію Міщеріну.

Бронзовими призерами стали Дар’я Варфоломеєва, Анастасія Самко, Анастасія Спас і Наталя Степанян.