Руденко та Нагорна – переможці Кубку України з більярду у пулі «Вісімка»

Микита та Вікторія виявилися сильнішими за суперників

Нещодавно відбувся Кубок України зі спортивного більярду (дисципліна – пул «Вісімка»).

Загалом участь у змаганнях взяли 34 спортсмени, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Переможцями у своїх категоріях стали Руденко Микита та Нагорна Вікторія.

Головною родзинкою змагань стала участь англійського більярдиста Флойда Сілкотта.

Та українські спортсмени продемонстрували гідний спротив, обігравши англійця з рахунком 5:2 (Руденко Іван) і 5:3 (Міхановський Євген).

Півфінали жіночого заліку завершились наступним чином: Сіранчук Дарина поступилась місцем у фіналі Красножон Дарині (0:6), а Нагорна обіграла свою ученицю Соломко Богдану (6:2).

У фіналі Вікторія впевнено подолала Дарину з рахунком 6:3, заволодівши трофеєм.

Цікавим фактом чоловічого заліку стало те, що всі матчі чвертьфіналу завершились рахунками 6:0.

У півфіналі Пацура Віталій виграв у Скворцова В’ячеслава (6:2), а Руденко Микита обіграв Нікіфорова Миколу (6:2).

Переможцем турніру серед чоловіків став Руденко Микита.