«Шахтар» переміг «Ворсклу» і зміцнив лідерство у чемпіонаті України

Гол Тайсона приніс «Шахтарю» перемогу над «Ворсклою».

Донецький «Шахтар» здобув важливу перемогу у 8 турі чемпіонату України.В Полтаві команда Паулу Фонсеки перемогла місцеву «Ворсклу» – 1:0.

Протягом всієї гри гості володіли відчутною перевагою і створили масу гольових моментів, щоб зняти інтригу про переможця зустрічі задовго до фінального свистка.

Тим не менш, «гірникам» вдалося забити лише один гол. На 54-й хвилині гольову засуху перервав Тайсон, який після невдалого виносу м'яча у виконанні «Ворскли» пробив приблизно з центру штрафного майданчика у лівий кут воріт Дмитра Непогодова.

Таким чином, «Шахтар» набрав 22 очки і тепер випереджає найближчого переслідувача у чемпіонаті луганську «Зорю» на п'ять пунктів.

«Ворскла» (Полтава) - «Шахтар» (Донецьк) - 0:1

Гол: Тайсон (54)

«Ворскла»: Непогодов, Пердута, Пилявський, Дитятьєв, Сімінін, Чеснаков, Ткачук (Скляр, 32), Турсунов (Бартулович, 85), Хльобас, Кобахідзе, Коломоєць (Ребенок, 69);

«Шахтар»: Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький (Кучер, 49), Ісмаілі, Малишев, Фред, Марлос (Бернард, 85), Дентіньо, Тайсон, Едуардо (Степаненко, 90+4).