«Шахтар» здобув вольову перемогу над «Вересом»

Гірники забили вирішальний гол на 88-й хвилині

У Львові на стадіоні «Арена-Львів» відбувся поєдинок 7-го туру Прем'єр-ліги, у якому рівненський «Верес» у якості господаря поля приймав донецький «Шахтар».

Чинний чемпіон здобув перемогу з рахунком 2:1. Початок гри виявився шоковим для гірників - вони пропустили гол вже на 2-й хвилині. Засмутив гостей Валерій Федорчук. У першому таймі «Верес» провів ще кілька сміливих атак, але до перерви рахунок не змінився. У другій половині зустрічі донецький клуб повністю перехопив ініціативу. На 54-й хвилині Марлос не без допомоги рикошету зрівняв рахунок.

Тут же «Верес» знову міг вийти вперед, але Сергійчук потрапив у штангу. Доля матчу була вирішена на 88-й хвилині. Дентіньо, який вийшов на заміну, отримав пас у штрафний і пробив повз воротаря.
                                                                                                                                                «Шахтар» набрав 18 очок і вийшов в одноосібні лідери чемпіонату.