Спокусливі дівчата зі збірної України з регбі вітають із Днем Святого Валентина (фото)
![Спокусливі дівчата зі збірної України з регбі вітають із Днем Святого Валентина (фото)](/img/article/5697/61_main-v1550157703.jpg)
Регбістки приваблюють і вродою, і якістю гри
Дівчата зі збірної України з регбі ефектно привітали українців з Днем закоханих. Загорнувши тіла в суцільне червоне полотнище, українки залишили під світлиною на пабліку команди в Фейсбуку повідомлення:
«Жіноча збірна України з регбі-7 поспішає привітати всіх шанувальників регбі з Днем Святого Валентина. Бажаємо, щоб у вашому житті завжди була любов, а в душі панували тепло та радiсть».
![ukr_women2019](/img/forall/users/110/11013/ukr_women2019.jpg)
Раніше ми повідомляли, що національна жіноча збірна України з регбі-7 цьогоріч візьме участь в елітному дивізіоні чемпіонату Європи – GRAND PRIX SERIES.
Коментарі — 0