Стаховський вийшов до 1/4 фіналу тенісних змагань у Великобританії

В 1/4 фіналу українця очікує баталія із восьмим сіяним Маріушом Копилом

Український тенісист Сергій Стаховський  вийшов у чвертьфінал челенджера з призовим фондом 127 тис. євро в Сурбітоне (Великобританія).

Наш співвітчизник провів за день два поєдинки. Після перемоги над бельгійцем Бемельмансом, киянин зломив опір господаря турніру Камерона Норрі – 6:4, 7:6 (2). Для цього наш співвітчизник витратив 1 годину і 22 хвилини.

У стартовому сеті українець виграв два гейми на подачі суперника, віддавши один на своїй подачі. У другій партії тенісисти взяли по шість своїх геймів, а вже на тайбрейку Сергію вдалося виконати два міні-брейки.

Зазначається, що в 1/4 фіналу українця очікує баталія із восьмим сіяним Маріушом Копилом. Рахунок особистих протистоянь 3:0 на користь Сергія Стаховського.

Додамо також, друга ракетка України (122 у світі) Ілля Марченко не подолав бар'єр першого раунду, поступившись за 2 години і 3 хвилини французу Кенні Де Схепперу у трьох сетах – 6:7 (1), 6:3, 3:6.