Суперліга з баскетболу. «Хімік» удома поступився «Запоріжжю»

Фото ФБУ

Баскетбольний клуб із Запоріжжя уже здобув п'яту перемогу

Южненський «Хімік» приймав «Запоріжжя» у межах четвертого туру регулярного чемпіонату Суперліги.

У першій чверті гості продемонстрували фантастичну гру у нападі – команда Валерія Плеханова набрала 32 бали за чверть, на що «Хімік» відповів лише 19 очками.

Про це інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Однак перед заключною чвертю від максимальних у цьому матчі 13 балів переваги у команди Плеханова залишилось лише чотири очки відриву.

Але вирішальна четверта чверть пішла не за планом господарів. Завершилось це тим, що перевага гостей знов сягнула двозначної відмітки.

Спроби южненців скоротити відставання гості гасили триочковими влучаннями Мироненка та Кондракова. «Запоріжжя» лідирувало протягом 40 хвилин гри, здобувши свою п’яту перемогу у сезоні – 95:87.

Найкращим у цій грі став американський захисник «Запоріжжя» Малік Трент, який, вийшовши з лави, за 28 хвилин набрав 30 очок, зробив 6 перехоплень, 5 передач та 4 підбирання (РЕ – 35).

Свій наступний матч «Хімік» проведе у суботу, 27 жовтня, вдома проти «Миколаєва», а «Запоріжжя» у цей же день на виїзді протистоятиме Одесі.