Суперліга (жінки). «Динамо» програло «Блискавкам», «Київ-Баскет» розгромив «Рівне»

Фото ФБУ

У Києві відбулися чергові матчі баскетбольного жіночого чемпіонату України

У п’ятницю, 17 листопада, у жіночій Суперлізі України з баскетболу відбулося два матчі. Обидва – у столиці. Своїх суперників приймали «Динамо» та «Київ-Баскет».

Після поразки від «смугастих» «блискавки» прагнули реабілітуватися у матчі з суперником, де перемогти більш реально, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Кадрова ситуація у «Динамо» дозволяла вінничанкам розраховувати на успіх. Першу чверть підопічні Володимира Рижова виграли 16:14, невеличку перевагу їм вдалося зберегти після першої половини 32:29. Третя чверть також пройшла у рівній боротьбі 18:18, а ось на заключному відрізку матчу перевага «блискавок» була переконливою. У підсумку – 69:57 перемога.

А «Київ-Баскет» тим часом продовжив переможну серію у чемпіонаті до 10-ти звитяг. Відповідь на всі запитання дала перша чверть. Хвилини за три до її завершення Юркевічус довела перевагу до +15 – 19:4. Таким чином господарки дали зрозуміти, вони можуть відпустити суперника, потім знову тиснути, але контролю над перебігом подій не втратять.

У підсумку 83:53 – десята перемога у чемпіонаті.