«Тоттенгем» завдав «Челсі» першої поразки у поточному сезоні

Фото взяте з сайту ua-football.com

«Шпори» здобули комфортну перемогу над командою Мауріціо Саррі у центральному матчі 13-го туру

Відразу ж після стартового свистка «Тоттенгем» забрав м'яч під свій контроль і став створювати шалений тиск на володіння Аррісабалаги, перший гол не змусив себе довго чекати - вже на восьмій хвилині Аллі замкнув подачу Еріксена зі штрафного.

Через дві хвилини Сон був близький до того, аби подвоїти перевагу своєї команди в рахунку, проте м'яч після його удару з меж штрафного просвистів над поперечиною.

Ще через кілька хвилин кореєць знову міг забивати, але цього разу врятував воротар «Челсі». А ось на 16-й хвилині Аррісабалазі не вдалося відбити дальній удар Кейна, Кепа просто проспав момент удару - 2:0.

Після перерви «Челсі», забравши м'яч під свій контроль, окупував чужу половину поля, а господарі були не проти такого перебігу подій. На завершення однієї з атак Вілліан міг скоротити відставання у рахунку, пробивши у дотик після скидання від Канте, але м'яч розминувся з воротами. А хвилиною пізніше «Тоттенгем» забив ще раз - Сон легко втік від Жоржиньо, прибрав Давида Луїса на замаху, а потім пробив повз Аррісабалагу - 3:0.

Підопічні Саррі змогли відіграти один м'яч - на 85-й хвилині Жиру замкнув флангову подачу Аспілікуети - 3:1. Через дві хвилини Педро міг забити другий гол, але удару іспанця трохи забракло влучності.

До фінального свистка рахунок не зазнав змін, як підсумок, «Тоттенгем» здобув переконливу перемогу над «Челсі» й обійшов їх у турнірній таблиці, тепер посідаючи третє місце. «Пенсіонери» ж зазнали першої поразки у поточному сезоні, тепер в АПЛ залишилися усього дві непереможних команди.