Три українських тенісиста подолали перше коло кваліфікації "Ролан Гаррос"

Три українських тенісиста подолали перше коло кваліфікації

Марина Заневська, Ольга Савчук і Сергій Стаховський продовжують боротися за вихід в основну сітку турніру в Парижі.

У Парижі стартував кваліфікаційний турнір Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, в рамках якого свої матчі першого кола виграли українці Марина Заневська, Ольга Савчук і Сергій Стаховський, повідомляє УНІАН.

У жіночому одиночному турнірі Заневська обіграла Марину Еракович (Нова Зеландія) 6-2 6-4 2-6, а Савчук була сильнішою за Лауру Поус Тіо (Іспанія) 4-6 6-3 7-5.

Наступна суперниця Марини Заневської визначиться в матчі Сесіль Каратанчевої (Болгарія) й Кай-Лін Чжан (Китай).

У чоловічому одиночному турнірі Стаховський обіграв Брайдена Клейна (Великобританія) 6-3 6-3, а Артем Смирнов поступився Марселю Ільхану (Туреччина) 5-7 4-6.

У другому раунді змагань Стаховський зіграє з Ільханом, який зумів здолати Смирнова.

Турнір на кортах "Ролан Гаррос" пройде цього року з 23 травня по 5 червня.