U-21: ФК «Львів» програв донецькому «Шахтарю»

U-21: ФК «Львів» - ФК «Шахтар». Фото Євген Кравс.

У матчі із дублюючим складом «гірників» взяли участь гравці першої команди

Дублюючий склад ФК «Львів» у напруженому поєдинку у межах п’ятого туру чемпіонату України серед команд U-21 поступився донецькому «Шахтарю».

Про це повідомила інформаційна служба ФК «Львів».

Футболісти першої команди «Шахтаря» — воротар Богдан Сарнавський, півзахисник Владислав Приймак, а також нападник Жуліо Сезар грали також у матчі.

Початок гри, що проходила на стадіоні «Локомотив» у Раві-Руській, вийшов рівним.

Суперники обмінялися невлучними ударами Топалова і Жуліо, і, зважаючи на дощову погоду та слизький газон, створювали гостроту біля воріт одна одної лише після «стандартів» і флангових передач.

До середини тайму «Шахтар» заволодів ініціативою.

Сарнавський впорався з ударом Кулакова, також небезпечно пробив поряд зі стійкою Дудік.

Перед самою перервою «помаранчево-чорні» все ж відкрили рахунок, коли Володимир Якімець влучно пробив з далекої відстані.

Старт другого тайму також залишився за підопічними Валерія Кривенцова, яким дуже швидко вдалося забити другий м’яч.

На 54-й хвилині Андрій Кулаков вдало замкнув передачу з правого флангу.

На 66-й хвилині «синьо-золоті леви» відіграли один м’яч – Приймак зі штрафного влучив прямісінько у ціль.

До завершення гри підопічні Романа Гданського мали ще кілька шансів уникнути поразки.

Зокрема, Вертєй врятував свою команду після «пострілу» Янчака, а Приймаку не вдалося вдруге у матчі результативно виконати небезпечний «стандарт» – 1:2.