Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Прем'єр-лізі заявили, що не розуміють, чому ФК «Полтава» знімається з чемпіонату

  • Розсилка
  У Прем'єр-лізі заявили, що не розуміють, чому ФК «Полтава» знімається з чемпіонату

  У ситуації з даним клубом УПЛ діятиме згідно зі статутом

  Українська Прем’єр-ліга оприлюднила офіційну позицію щодо ситуації навколо ФК «Полтава», котра виникла 20 червня

  Про це йдеться у заяві, яка опублікована на офіційному сайті організації.

  «УПЛ отримала лист ФК «Полтава» за підписом президента клубу Леоніда Соболєва, про зняття зі змагань УПЛ у зв’язку з неможливістю приведення стадіону «Локомотив» у відповідність до вимог регламентних документів УПЛ та ФФУ.

  На Загальних зборах учасників УПЛ, що відбулися 5 червня 2018 року, ФК «Полтава» був прийнятий до складу учасників УПЛ та отримав атестат для участі у змаганнях. Як вказано в атестаті, клуб заявив у якості основного домашнього стадіону стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

  Виходячи з цього, УПЛ, при жеребкуванні плану-календаря змагань сезону 2018/19 років, здійснила кроки для розведення ФК «Полтава» та ФК «Ворскла» у календарі з метою забезпечення безпечного та безперешкодного проведення домашніх матчів обох клубів на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського.

  Враховуючи вищевказане, для української Прем’єр-ліги не зовсім зрозуміла позиція ФК «Полтава» щодо відмови від участі у змаганнях УПЛ через неготовність стадіону «Локомотив».

  У зв’язку з цим українська Прем’єр-ліга звернулась до ФК «Полтава» з проханням уточнити позицію клубу щодо участі у змаганнях УПЛ у сезоні 2018/19.

  У разі відмови ФК «Полтава» від участі у змаганнях, Прем’єр-ліга діятиме відповідно до свого статуту й у порядку, передбаченому чинним регламентом змагань», - йдеться у зверненні організації.

  Нагадаємо, що директор «Полтави» спростовував інформацію про те, що клуб знімається з розіграшу Прем'єр-ліги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ