Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Ріо-де-Жанейро попросили фінансової допомоги напередодні Олімпіади

  • Розсилка
  У Ріо-де-Жанейро попросили фінансової допомоги напередодні Олімпіади

  Місто потребує фінансової допомоги для повного виконання зобов'язань по організації Олімпійських ігор.

  Влада бразильського штату Ріо-де-Жанейро оголосила режим надзвичайної економічної ситуації за півтора місяці до початку Олімпійських ігор, які повинні пройти в бразильському місті та попросили уряд країни виділити додаткове фінансування, передає УНН.

  Губернатор Ріо-де-Жанейро оголосив, що місто потребує фінансової допомоги для повного виконання зобов'язань по організації Олімпійських ігор.

  В офіційній заяві говориться про те, що потрібні "екстрені заходи, щоб уникнути повного провалу щодо забезпечення безпеки, охорони здоров'я, транспортної системи і охорони навколишнього середовища".

  Однак при цьому в мерії Ріо-де-Жанейро відзначили, що екстрені заходи не повинні позначитися на підготовці до Олімпіади, яка пройде з 5 по 21 серпня.

  "Надзвичайне фінансове становище держави ні в якій мірі не затримає олімпійські проекти і обіцянок взятих на себе містом Ріо-де-Жанейро", - наголосив мер міста Едуардо Паес.

  Нагадаємо, що виконуючий обов'язки президента Бразилії Мічел Темери раніше запевнив, що Ігри в Ріо пройдуть у відповідності з усіма взятими зобов'язаннями.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ