У Туреччині матч було перенесено через фанатів, які розбили голову тренеру (відео)

«Фенербахче» та «Бешикташ» матч Кубка країни так і не дограли

Матч півфіналу Кубка Туреччини між «Фенербахче» та «Бешикташем» перерваний на 58-й хвилині матчу за рахунку 0:0.

Арбітр матчу Мете Калкаван тричі зупиняв гру через поведінку уболівальників, які кидали на поле сторонні предмети, але остаточно вирішив перервати її лише під час четвертої зупинки, інформує Fanatik.

Уболівальники «Фенербахче» почали кидати різні предмети у бік лави запасних суперника. Дісталося головному тренеру «Бешикташу» Шенолу Гюнешу, йому наклали п'ять швів на рану на голові та відправили у лікарню, щоб уникнути погіршення стану здоров'я.

У першому таймі був вилучений захисник «Бешикташу» Пепе. Це – матч-відповідь, а у першому півфіналі, що завершився з рахунком 2:2, було показано три червоні картки.

У фіналі переможець цієї пари зіграє з «Акхісар Беледіє» Євгена Селезньова.