Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна може виплатити своїм олімпійцям понад 28 мільйонів гривень за медалі у Ріо

  • Розсилка
  Україна може виплатити своїм олімпійцям понад 28 мільйонів гривень за медалі у Ріо

  Призери Ігор помітно поліпшать своє матеріальне становище після Олімпіади

  Українські спортсмени, які завоювали медалі на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, можуть отримати від держави 28 мільйонів 358 тисяч гривень. Про це повідомляє ТСН Проспорт.

  Як відомо, ще до Олімпіади було визначено, що за кожну золоту медаль українці мають отримати по 125 тисяч доларів, за «срібло» – 80 тисяч доларів, за «бронзу» – 55 тисяч доларів. Усі ці суми буде виплачено у гривнях згідно з офіційним курсом НБУ. Таким чином, якщо б виплата відбувалася сьогодні, 22 серпня, то олімпійські чемпіони Олег Верняєв та Юрій Чебан отримали б з держскарбниці по 3,15 мільйона гривень.

  Все той же гімнаст Олег Верняєв, стрілець Сергій Куліш, борець Жан Беленюк, п'ятиборець Павло Тимощенко, а також шаблістки Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Олена Вороніна отримають за свої срібні нагороди по 2,016 мільйона гривень. Бронзові призери – гімнастка Ганна Різатдінова, стрибун у воду Богдан Бондаренко, каноїсти Дмитро Янчук та Тарас Міщук і шаблістка Ольга Харлан – отримають по 1,386 мільйона гривень.

  Крім того, спортсменам-медалістам також заплатить Національний олімпійський комітет України. Тут суми із самого спочатку було визначено в українській валюті: по 300 тисяч гривень за кожну золоту медаль, по 200 тисяч – за «срібло» і по 100 тисяч за «бронзу».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ