Україна здобула другу медаль чемпіонату світу з боротьби

Андрій Яценко завоював бронзову нагороду чемпіонату світу з боротьби

Українець Андрій Яценко завоював бронзову нагороду чемпіонату світу з боротьби, що проходить у Парижі.

На старті кваліфікації у ваговій категорії 57 кг Андрій поступився з невеликим розривом (5:2) американцю Томасу Гілману. Але наш співвітчизник виправився, у боротьбі за бронзу.

В першій втішній сутичці Яценко з рахунком 6:4 переміг іранського борця, володаря Кубку світу. А вже в другій втішній сутичці Андрій показав справжній клас, завершивши зустріч з бронзовим призером Ісламських Ігорем Сафоровим з Узбекистану - достроково з рахунком 12:2.

У бронзовому фіналі на Андрія чекав дуже непростий суперник. Йонг Хак-Джін з Північної Кореї має титул чемпіона Азіатських Ігор,на його рахунку срібло Азіатського чемпіонату і дві золотих медалі чемпіонатів світу серед військовослужбовців. В першу хвилину супротивник встиг завоювати два бали, але Яценко більше не дав йому жодного шансу і знову ж таки достроково закінчив сутичку з перевагою в 10 балів – 12:2.

Примітно, що минулого року Яценко став віце-чемпіоном Європи серед дорослих, а цього року навесні взяв бронзу в U23.