Українці здобули понад 50 медалей на чемпіонаті світу з армспорту

Наші спортсмени феєрично виступили у Туреччині

У місті Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і спортсменів з обмеженими можливостями.

Загалом участь у змаганнях взяли близько 1300 спортсменів з понад 50 країни. Збірна України здобула 53 медалі: вісім золотих, 23 срібних, 22 бронзових.

Юніори та юнаки спільними зусиллями взяли 11 медалей: три срібні та вісім бронзових, інформує сайт Спортивного комітету України.

Серед призерів: Кулик Руслана (Полтавська обл.), Петронюк Вікторія (Рівненська обл.), Деменко Людмила (Полтавська обл.), Рожко Вікторія (Вінницька обл.), Шуліка Марина (Полтавська обл.), Точинський Сергій (Тернопільська обл.), Шемчук Дмитро (Тернопільська обл.), Кулішов Олександр (Дніпропетровська обл.).

У чемпіонаті світу серед дорослих і ветеранів завойовано 12 медалей: дві золоті, сім срібних, три бронзових.

Призерами дорослої вікової категорії стали Жох Олег (Рівненська обл.), Баландін Олександр (Донецька обл.), Петренко Олег (Тернопільська обл.), Прудник Євген (м. Київ), Маргарінт Петро (Одеська обл.).

Серед ветеранів медалі вибороли Занько Лілія (Полтавська обл.), Дяченко Оксана (Вінницька обл.), Васютін Сергій (Одеська обл.), Іванов Леонід (Миколаївська обл.).

Блискуче виступили спортсмени національної збірної команди України на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу. В особистому заліку серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА здобули 30 медалей: шість золотих, 13 срібних, 11 бронзових.