Українці здобули шість нагород на Кубку світу з карате кіокушинкайкан ІКО

Три з цих шести медалей виявилися золотими

У Шанхаї (Китай) відбувся один з найбільш значущих світових турнірів з карате кіокушинкайкан ІКО мацушима – п'ятий Кубок світу.

Участь у турнірі взяли спортсмени з 22 країн, в тому числі і з України, інформує сайт Спортивного комітету України.

Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Збірну України представляли сім спортсменів і троє суддів. У підсумку на рахунку наших спортсменів шість медалей: з них три золоті, дві срібні й одна бронзова.

Володарями золота стали Сергій Доронін і Максим Максимов у ваговій категорії до 80 кг, а також Анатолій Томаров переміг у вазі до 70 кг. У цій же ваговій категорії срібло здобув Денис Максимов.

Серед юніорів (14-15 років) на другу сходинку п'єдесталу піднявся Олексій Красильников. Микита Остапець серед юніорів став бронзовим призером.

Зазначається, що Кубок світу проводиться раз на чотири роки.