Українка Магучих отримала престижну європейську нагороду (фото)
![Українка Магучих отримала престижну європейську нагороду (фото)](/img/article/6356/27_main-v1572182055.jpg)
Нашу легкоатлетку визнали найкращою юною спортсменкою Європи
Українка Ярослава Магучих отримала імені Петра Нуровського та престижне звання найкращої юної спортсменки Європи. Також наша легкоатлетка отримала грошову премію для навчальних і освітніх цілей, спрямованих на допомогу юній спортсменці на шляху до Олімпійських ігор.
Про це повідомила прес-служба НОК України.
Церемонія нагородження відбулася напередодні під час гала-вечора, в рамках 48-ї Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) у Варшаві.
Того ж дня Магучих стала лауреатом ще однієї престижної нагороди. У естонському Таллінні її назвали переможницею в номінації «Висхідна зірка» Європи за підсумками 2019 року.
У 2019 році Магучих виграла чемпіонат Європи U20. 30 вересня вона стала наймолодшою в історії медалісткою дорослих чемпіонатів світу, вигравши у Досі срібло зі стрибків у висоту і двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).
Коментарі — 0