Українки стали шостими у фіналі естафети 4х100 метрів
![Українки стали шостими у фіналі естафети 4х100 метрів](/img/article/3681/30_main-v1471673607.jpg)
Золоті нагороди вибороли американки.
Золоті нагороди в цьому виді завоювали діючі олімпійські чемпіонки американки (Тіан Бартолетта, Еллісон Фелікс, Інгліш Гарнер і Торі Боуї). Нагадаємо, що бігунки з США в півфіналі втратили паличку, однак після апеляції їм біло дозволено поодинці перебігти і таким чином відібратися у фінал.
Друге місце зайняла команда Ямайки (41.36), а третіми стали британки (41.77).
Коментарі — 0