Українки здобули дві нагороди у юніорському гранд-фіналі турніру супер-серії зі сквошу

В активі українських спортсменок золото та срібло

Нещодавно в Амстердамі (Нідерланди) відбувся гранд-фінал турніру супер-серії зі сквошу серед юніорів DJO2018, де українці здобули золото та срібло.

Україну на змаганнях представляли шість спортсменів, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Найкраще виступили представниці вікової категорії до 19-ти років. Надія Усенко здобула турнірне золото, Аліна Бушма – срібло.

Багаторазова переможниця європейських турнірів, чемпіонка України зі сквошу та другий номер європейського рейтингу Надія Усенко додала титул чемпіонки Нідерландів до своїх чемпіонських регалій.

Українка послідовно перемогла суперниць з Франції та США. У півфіналі Надія здолала англійку, а у фіналі завдала поразки своїй співвітчизниці Аліні Бушмі.

18-річна киянка, 15-й номер європейського рейтингу, призерка турніру Dutch Junior Open у категорії GU13 вперше виступала у дорослій категорії на турнірі в Амстердамі.

Аліна була сильнішою за своїх суперниць з Нідерландів. Потім Бушма з легкістю здолала  ще одну нідерландку, третій номер європейського рейтингу.

Однак в українському фіналі спортсменка поступилася капітану жіночої збірної Надії Усенко.