Українська біатлоністка виборола другу медаль на Кубку IBU

Надія Бєлкіна
Фото взяте з сайту ukrreporter.com.ua

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна здобула бронзову медаль на етапі Кубка IBU, що вібувається в італійському місті Ріднау

Біатлонний день стартував зі спринту у жінок другого етапу Кубку IBU в італійському Ріднау, повідомляє Unn.

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна, надійно відпрацювавши обидва вогневі рубежі, проявила сильні бійцівські якості на останньому колі дистанції, і на фініші виявилася на дві секунди швидшою відразу за двох суперниць в суперництві за «бронзу».

Юлії Журавок для того, щоб піднятися на п'єдестал пошани, не вистачило одного точного пострілу в стійці - шоста позиція з півхвилинним відставанням.

Надійний результат в топ-20 видала Ольга Абрамова. Однак сьогодні їй не вдалося продемонструвати свої швидкісні якості.

Допустивши по одному промаху на кожному з рубежів, вона фінішувала 19-ю. Анна Кривонос та Марія Кручова фінішували по-сусідству, на 50-й і 51-й позиціях.

Перемогу святкувала росіянка Анастасія Морозова, яка разом з першим місцем в спринті перехопила лідерство в загальному заліку Кубка IBU у шведки Інгели Андерсон, яка стала сьогодні другою.