Українська хокейна ліга. «Динамо» вдома поступилося херсонському «Дніпру»

«Дніпро» оформив 17-ту перемогу в чемпіонаті УХЛ

У Харкові відбувся заключний матч 23-його туру чемпіонату Української хокейної ліги між МХК «Динамо» і «Дніпром».

Про це повідомляє прес-служба ліги.

Після тривалої перерви, викликаної міжнародною паузою, команди знову почали «вкочуватися» у сезон і провели рівний матч.

Лише ненадовго розслабилися динамівці в середині другого періоду, після чого двічі пропустили: спочатку Тимур Мамедов не зміг зупинити шайбу після кидка Кирила Бондаренка, а потім чисельну перевагу реалізував Дмитро Пугачов.

Рахунок на табло залишився незмінним до кінця поєдинку, незважаючи на досить гострі контратаки харків'ян.

Таким чином, «Дніпро» оформив 17-ту перемогу в чемпіонаті УХЛ, а Олег Петров записав собі в актив уже шостий сухий матч.

Нагадаємо, що 20 грудня о 19:30 в межах перенесеного 22-го туру УХЛ відбудеться зустріч між МХК «Динамо» і «Донбасом».