Українська хокейна ліга. «Дніпро» вдруге в сезоні обіграв «Донбас»

Херсонський клуб закріпився на першому місці турнірної таблиці

У Херсоні відбувся матч восьмого туру Української хокейної ліги між «Дніпром» та «Донбасом».

Напередодні зустрічі команди займали перше та третє місця в турнірній таблиці, а перший матч клубів в сезоні завершився перемогою «Дніпра» 2:0.

В середині першого періоду рахунок відкрив Кирило Бондаренко, виїхавши з-за воріт Богдана Дьяченка та переправивши шайбу у сітку, будучи практично впритул до воротаря, інформує прес-служба ліги.

Зрівняли рахунок гості на 35-й хвилині зустрічі, коли Ілля Коренчук реалізував один із численних вилучень «Дніпра». Однак вже через 36 секунд Андрій Жвачкін знову вивів «Дніпро» вперед, а незадовго до закінчення другого періоду Ілля Декало подвоїв перевагу херсонців.

Крапку в матчі поставив Іван Золотухін, отримавши зручну передачу від все того ж Андрія Жвачкіна. Намагалися гості повернутися в гру, але відмінний матч провів захист «Дніпра» і голкіпер Олег Петров.

Таким чином, «Дніпро» збільшив відрив від «Донбасу» в турнірній таблиці до 7 очок, другий раз поспіль обігравши донеччан в межах регулярного чемпіонату.