Українська хокейна ліга. «Динамо» в одну шайбу переграло «Крижаних Вовків»

Найрезультативнішим видався заключний період матчу

Микита Олійник перервав безгольову серію і відзначився переможною шайбою

У Харкові відбувся матч 34-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому МХК «Динамо» приймав «Крижаних Вовків».

Про це повідомляє прес-служба ліги.

Вже на третій хвилині зустрічі рахунок відкрив Олексій Сиротенко, добивши ігровий снаряд у ворота після кидка Богдана Наливайка. Наступну шайбу глядачам довелося чекати до середини другого періоду, коли «Крижаним Вовкам» вдалося зрівняти рахунок - Іван Федосов реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Найрезультативнішим видався заключний період матчу. Спочатку в воротах Віталія Власенка двічі, зусиллями Сергія Пойманова і Дмитра Халіна, відзначилися харків'яни, і до 52-ї хвилини рахунок на табло був 3:1.

Однак буквально протягом пари хвилин «Крижаним Вовкам» вдалося відігратися: спочатку шайбу закинув Олександр Найдьонов, а потім штрафний кидок реалізував Олексій Овчинніков.

Рівний рахунок на табло тримався до 58-ї хвилини, коли закинув Микита Олійник. Цей гол перервав 16-матчеву суху серію нападника харків'ян і приніс перемогу МХК «Динамо».