Українська хокейна ліга. Три шайби «Дніпра» в більшості принесли херсонцям перемогу над «Білим Барсом»

Як і у всіх попередніх зустрічах, рахунок в поєдинку відкрили хокеїсти «Дніпра»

Відставання «Дніпра» від першого місця тепер становить один бал

У Білій Церкві відбувся другий матч 25-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Білий Барс» приймав «Дніпро».

Про це повідомляє прес-служба ліги.

Раніше херсонці п'ять разів перемагали в очних протистояннях команд.

Як і у всіх попередніх зустрічах, рахунок в поєдинку відкрили хокеїсти «Дніпра» - зручною передачею Кирила Бондаренка скористався Олексій Янишевський, який закинув 11-ту шайбу в сезоні.

В середині матчу «Білий Барс» зрівняв рахунок завдяки точному кидку Ярослава Панченка, але ця шайба так і залишилася єдиною для білоцерківців.

Спочатку на 33-й хвилині вилучення Максима Ромахіна реалізував Сергій Афанасьєв, а через п'ять хвилин черговою можливістю в більшості скористався Кирило Бондаренко.

Підсумкова перемога 3:1 дозволила «Дніпру» впритул наблизитися до «Кременчук» в турнірній таблиці, і тепер команди розділяє лише один бал.

«Білий Барс» у свою чергу випереджає МХК «Динамо» на шість балів, але вже 29 грудня клуби зустрінуться на льоду в Білій Церкві.