Українська хокейна ліга. У прем'єрному матчі нового року «Донбас» переграв «Динамо»

Донеччани скоротили відставання від другого місця до трьох очок

У Дружківці стартував 27-й тур чемпіонату України з хокею – зустрілися «Донбас» та МХК «Динамо».

Перший матч у 2019 році донеччани почали більш ніж впевнено: вже на четвертій хвилині у воротах Тимура Мамедова відзначився Ілля Коренчук, інформує офіційний сайт Української хокейної ліги.

«Динамівці», у свою чергу, хоч і створили масу небезпечних моментів біля воріт супротивника, але відкрити для себе рахунок у матчі так і не зуміли.

У другому періоді команди двічі змогли обмінятися закинутими шайбами: спочатку Сергій Пойманов зрівняв цифри на табло, на що Сергій Кузьмик відповів своєю шайбою у ворота Мамедова, а потім на точний кидок Артема Кобікова своє слово сказав Артем Пуголовкін.

Таким чином, на другу перерву команди знову пішли з мінімальною перевагою донеччан.

У третьому періоді «Донбас» тільки затвердив своє лідерство, відправивши у ворота  Мамедова ще дві шайби – відзначилися Олександр Костіков і Віталій Лялька.

Підсумковий рахунок – 5:2, і команда Сергія Вітера скорочує відставання від другого місця до трьох очок.