Українська веслувальниця на каное Людмила Бабак стала чемпіонкою Європи у марафоні

Бабак і Гончарова

А от Марія Гончарова задовольнилася бронзовою нагородою

5-8 липня у Метковичі (Хорватія) відбувся чемпіонат Європи-2018 з веслування на байдарках і каное у марафоні серед спортсменів трьох вікових категорій.

Змагалися дорослі, молодь до 23 років (U-23) і юніори, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

За підсумками європейської першості українці завоювали дві медалі: одну золоту й одну бронзову.

Чемпіонкою Європи стала Людмила Бабак у жіночій гонці на 15,4 км в одномісному каное (С1).

Бронзу виборола Марія Гончарова у цій же дисципліні.

Раніше повідомлялося, що каноїстка з Енергодару Людмила Бабак здобула дві перемоги на етапі Кубку світу з марафону.

У минулому році Людмила стала чемпіонкою світу та дворазовою чемпіонкою Європи.