Українська волейбольна пара зупинилася за крок від п’єдесталу турніру у Нідерландах

Денін і Попов

Дует Олексій Денін / Сергій Попов став четвертим

На престижному турнірі серії FIVB Beach Volleyball World Tour у Нідерландах українські пляжники Олексій Денін і Сергій Попов посіли четверте місце.

На змаганнях, що відбулися у нідерландському місті Алсмер, Україну також представляли і Євген Журавель / Ярослав Гордєєв, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Друга пара вже у другому кваліфікаційному раунді поступилася американському дуету Колінске / Еванс – 1:2 (27:25, 17:21, 7:15).

Водночас, Денін і Попов пробилися аж до півфіналу турніру. Там вони, щоправда, поступилися італійцям Камінаті / Россі – 0:2 (21:23, 12:21), які зрештою стали переможцями змагань.

У поєдинку за третє місце українцям протистояла турецька пара Мермер / Джигіноглу.

У першій партії український дует легко взяв гору – 21:13. Але далі розгорнулася запекла боротьба. Суперники постійно йшли очко в очко, проте вирішальний розіграш залишився на турками – 21:19.

У такому ж ключі проходив і тай-брейк. Знову було суперництво очко в очко, і знову останнє слово залишилося за Мермер / Джигіноглу – 18:16.