Українські біатлоністи невдало виступили у спринті на етапі Кубку IBU у Німеччині

Руслан Ткаленко

В Арбері Ткаленко та Доценко спромоглися потрапили у топ-30

П'ятий етап Кубку IBU у німецькому Арбері продовжився сьогодні спринтерськими гонками.

Українських хлопців у цій гонці підвела стрільба. Лише Андрій Доценко несподівано блиснув точністю, опинившись одним з 10-ти стовідсоткових снайперів e гонці.

Але ахіллесовою п'ятою Андрія e цьому сезоні є швидкість, і сьогодні навіть з нулями він зумів зачепитися лише за топ-30 у гонці, показавши на фініші 28-й час.

Для решти українців мінімумом стали три промахи. Найкращого результату у команді, фінішувавши 26-м, домігся Руслан Ткаленко.

Більше ніхто з наших біатлоністів потрапити у залікову зону не зміг: Антон Дудченко та Віталій Труш фінішували, відповідно, 49-м і 60-м. А Тарас Лесюк вперше у січні провалив старт, після серії вражаючих результатів.

У загальному заліку кращим з українців, незважаючи на серію не надто вдалих стартів, залишається Дудченко – він поки ще утримує 20-ту позицію.