Українські біатлоністки невдало виступили у спринті на етапі Кубку світу в Австрії

Олена Підгрушна

В Гохфільцені пройшов жіночий спринт в межах другого етапу Кубку світу з біатлону

У четвер, 13 грудня, в Гохфільцені в межах другого етапу Кубку світу з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка.

Днями австрійське місто завалило снігом, так що на зміну осінній Поклюці прийшов справжній зимовий етап.

На жаль, збірна України залишилися без медалей, провівши свою не найкращу гонку.

Найкращий результат, лише 27-й, показала Олена Підгрушна. Могла капітан жіночої збірної України фінішувати вище, але зазнала однієї хиби на другому вогневому рубежі. З одним промахом завершила гонку Віта Семеренко, однак слабий хід дозволив їй фінішувати лише на 53-й сходинці. Змогла кваліфікуватися у гонку переслідування її сестра Валя, яка з двома хибами стала 57-ю.

Відверто провалила гонку Анастасія Меркушина, яка вже на першій стійці змогла закрити лише одну мішень. У підсумку лише 69-й результат і Настя пропустить гонку переслідування. Пропустить персьют і Ольга Абрамова, яка виступила у спринті замість Юлії Джими. 63-й результат також не дозволить нашій спортсменці взяти у часть у гонці переслідування.

Перемогу у спринті святкувала італійка Доротея Вірер, яка на старті сезону показує просто феноменальні результати. Доротея з одним промахом змогла випередити саму «фінську ракету» Кайсу Мякяряйнен, яка також зазнала промаху и стала другою, програвши Вірер 0,6 секунд. Замкнула топ-3 російська біатлоністка Катерина Юрлова-Перхт.