Українські борці стали третіми на міжнародному турнірі у Словаччині

Юнаки з України виступали неповним складои

16-18 листопада у словацькому місті Кошице пройшли змагання міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби ХІV International tournarnent V - 4 Olimpic Hopes, які носили особисто-командний характер.

У турнірі взяли участь 17 команд з Словаччини, Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини й України.

Про це повідомляє офіційний сайт Асоціації спортивної боротьби України.

На килим вийшло більше 100 юнаків серед яких було багато чемпіонів і призерів національних чемпіонатів своїх країн.

Українці, виступаючи неповним складом, змогли зайняти третє загальнокомандне місце.

Команда складалася з юних атлетів Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту (м. Біла Церква).

Показавши красиву боротьбу, чемпіонські звання вибороли Нарек Погосян  (вагова категорія до 65 кг), Назар Богданець (до 80 кг), Данило Підлипенець (до 92 кг)