Українські дзюдоїсти-ветерани здобули чотири медалі у перший день чемпіонату Європи

Фото ФДУ

Нугзар Месаблішвілі став чемпіоном Європи серед ветеранів

У перший день континентального чемпіонату серед ветеранів у Глазго українці здобули чотири нагороди: золоту, срібну та дві бронзові.

Титул найсильнішого виборов Нугзар Месаблішвілі, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Месаблішвілі виступав у групі М5, де змагалися спортсмени, котрим виповнилося від 50 до 54-х повних років, а його вагова категорія – до 90 кг.

У Глазго нашому дзюдоїсту у фіналі протистояв представник Великобританії Джон Гудвін. Нугзар володів ініціативою, тому арбітр покарав британця двома «шидо» в основний час сутички.

Боротьба за принципом «голден скор.» тривала 46 секунд, коли Джон отримав третє зауваження, і наш спортсмен здобув перемогу.

У цій же ваговій і віковій категорії до медалі дістався Євген Супрун із Дніпра. У сутичці за бронзу він взяв гору над шведом Стаффаном Ебенфельтом.

Срібло виборов Олександр Венгер із Павлограда Дніпропетровської області (до 66 кг, М8 – 65-69 років).

Четверту медаль першого дня змагань приніс команді черкасець Володимир Іваненко (понад 100 кг, М7 – 60-64).

Загалом за нагороди чемпіонату Європи борються майже 1200 дзюдоїстів із 35 країн.