Українські хокеїстки з поразки стартували на молодіжній першості Європи з індорхокею

Українки поступилися австрійкам

У п’ятницю, 18 січня, у Польщі стартував молодіжний чемпіонат Європи з індорхокею серед жінок.

У ньому беруть участь вісім команд, які розділені на дві групи, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Збірна України перший матч провела проти збірної Австрії.

Суперниці відкрили рахунок на 6-й хвилині, проте вже за хвилину статус-кво відновила Валерія Зайцева. На 11-ій хвилині австрійки знову вийшли вперед, а за хвилину рахунок став вже 1:3.

На останній хвилині першого тайму рахунок вже був розгромним, а у доданий час австрійки забили п'ятий м'яч.

На 23-й хвилині шостий м'яч забили австрійки, а потім двічі забили українки – Алевтина Шалигіна на 24-й, Каріна Леонова - на 25-й.

На 29-ій хвилині австрійки забили сьомий гол. Проте «синьо-жовті» не здавалися: на 30-й хвилині забила Ілона Регіна.

Але на 34-й хвилині восьмий м’яч забила Австрія.

Матч так і завершився з рахунком 4:8.

Сьогодні українські хокеїстки зіграють ще з чешками, а завтра – з росіянками.