Українські легкоатлети з інвалідністю перемогли у командному заліку чемпіонату Європи

Українці стали першими на змаганнях у Франції

Потужно виступили українські паралімпійці на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, що відбувся у Парижі (Франція) у період з 14 по 22 липня 2018 року.

У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 23 країн Європи, інформує прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Від команди України виступило 12 спортсменів, котрі посіли перше загальнокомандне місце.

Загалом українські спортсмени на чемпіонаті Європи вибороли 21 медаль, серед яких 15 золотих, чотири срібних і дві бронзових нагороди.