Українські спортсмени здобули чотири медалі на чемпіонаті світу з бодибілдингу

Вадим Василевський став чемпіоном змагань

Нещодавно в іспанському місті Бенідорм відбувся чемпіонат світу з чоловічого бодибілдингу, класичного бодибілдингу, «класик фізик» і Кубок світу з «менс фізик».

Україну на цих змаганнях представляти 11 спортсменів Національної федерації бодибілдингу України.

У підсумку, на рахунку збірної чотири медалі: золото та три бронзи, інформує сайт Спортивного комітету України.

Гімн України лунав на честь Вадима Василевського, який здобув перемогу у категорії «класик фізик» у зрості до 175 см.

Ще троє спортсменів здобули бронзові нагороди.

Ігор Смола зійшов на п’єдестал з класичного бодибілдингу серед чоловіків до 180 см. Євген Михайленко виборов бронзу в категорії «класик фізик» до 180 см. А бронзова нагорода Василя Ремізова чекала на нього у категорії бодибілдинг у ваговій категорії до 95 кг.

За підсумками року у світовому рейтингу у дисципліні бодибілдинг Василь посів друге місце.

У командній першості команда України на чемпіонаті світу з чоловічого бодибілдингу, класичного бодибілдингу, «класик фізик» посіла четверте місце.