Українські юніори здобули 10 золотих нагород на боксерському турнірі в Ірландії

Фото ФБУ

Виступ українців виявився набагато успішнішим, ніж очікувалося

Юніорська збірна України, під керівництвом Олега Кудінова, зуміла показати фактично сенсаційний результат на міжнародному турнірі в Ірландії Smithfield Boxfest 2018.

Відповідно до результатів проведених поєдинків, в активі нашої команди 10 золотих нагород, інформує офіційний сайт Федерації боксу України.

Участь у змаганнях брали вісім збірних команд, серед яких Норвегія, Данія, Німеччина, Латвія, Литва та Палестина.

категорія +80 кг – Андрій Хапецький

Завдяки такому потужному виступу, юніорська збірна України здобула перше місце у загальному медальному заліку.

Окрім того, найкращим тренером турніру було визнано старшого тренера нашої команди Олега Кудінова. Також нагороду отримав і український суддя Павло Василинчук, який став найкращим суддею змагань.

Також найкращими боксерами змагань стали двоє українців: Максим Городнюк (вагова категорія 52 кг) та Юрій Захарєєв (вагова категорія 66 кг).