Український баскетболіст став достроковим переможцем регулярного чемпіонату Тайваню

Ігор Зайцев грає на високому рівні

Один з небагатьох нині активних українських спортсменів Ігор Зайцев тішить очі та серця уболівальників

Гравець збірної України Ігор Зайцев допоміг своєму клубу «Тайвань Бір» достроково виграти регулярний чемпіонат Тайваню.

Команда українця в 17-му турі другого раунду змагань на виїзді перемогла «Пауян» з рахунком 99:72.

Українець вийшов у старті, відіграв 29 хвилин, набрав 16 очок (5/5 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 6 підбирань у захисті, 6 передач і 2 блок-шоти.

З 23 перемогами в 30 матчах «Тайвань Бір» Зайцева впевнено лідирує в турнірній таблиці і гарантував собі перше місце перед плей-офф.

Чемпіонат Тайваню з баскетболу - один з небагатьох спортивних турнірів, які нині граю в світі, який охоплений пандемією коронавірусу. Але на відміну від Білорусі - на Тайвані ситуація з поширенням SARS-CoV-2 є контрольованою.