Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Український фігурист Іван Павлов став восьмим на юніорському чемпіонаті світу

  • Розсилка
  Іван Павлов - Український фігурист Іван Павлов став восьмим на юніорському чемпіонаті світу
  Іван Павлов

  А Анастасія Архіпова показала 13-й результат серед дівчат

  Українському фігуристу Івану Павлову не вдалося потрапити до призової трійки чемпіонату світу серед юніорів у чоловічому одиночному катанні.

  На змаганнях, що завершилися у столиці Болгарії, учень Марини Амірханової  набрав за підсумками двох програм 206.38 бала, інформує офіційний сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

  У короткій програмі фігурист був четвертий. Але 19-річному спортсмену не вдалося витримати конкуренцію у довільній програмі. Павлова підвів каскад на початку програми, проте з рештою елементів він впорався добре.

  Після його прокату суддівська математика виглядала так: 135 балів загалом, 70.53 за техніку та 64.80 за компоненти. У підсумку – восьме місце у довільній, а також у загальному заліку, що дозволить Україні представити на наступному чемпіонаті двох фігуристів у чоловічому одиночному катанні.  Водночас, юна дебютантка юніорського чемпіонату світу Анастасія Архіпова посіла 13-те місце у турнірі одиночниць.

  14-річна спортсменка набрала за дві програми 151.98 бала. У довільній вона показала далеко не кращий свій результат – 92.61, отримавши 48.59 за техніку та 47.02 за компоненти. Три бали було знято суддями за падіння.

  На цій ноті і було завершено чемпіонат світу серед юніорів 2018 року.

  Для українських фігуристів  він став успішнішим, ніж попередній. Кращі результати показані у чоловічому та жіночому одиночному катанні, спортивних танцях на льоду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ