Український футболіст оформив дубль за дві хвилини у чемпіонаті Сінгапуру

Це вже другий дубль українця за три матчі
    Український форвард ДПММ Володимир Прийомов оформив другий дубль за три матчі у футболці сінгапурського клубу. У 3-му турі чемпіонату Сінгапуру ДПММ українця Володимира Прийомова приймав «Гейланг Юнайтед». Господарі перемогли з рахунком 4:1, а Прийомов відзначився голами на 54-й та 56-й хвилинах матчу. Зазначимо, що це вже другий
    • 17 Квiтня, 21:49
    Володимир Прийомов. Фото: ФФУ

Український форвард ДПММ Володимир Прийомов оформив другий дубль за три матчі у футболці сінгапурського клубу.

У 3-му турі чемпіонату Сінгапуру ДПММ українця Володимира Прийомова приймав «Гейланг Юнайтед».

Господарі перемогли з рахунком 4:1, а Прийомов відзначився голами на 54-й та 56-й хвилинах матчу.

Зазначимо, що це вже другий дубль українця за три матчі. Наразі він із 4 голами в активі очолює список бомбардирів чемпіонату Сінгапуру.

ДПММ після 3 турів перебуває на 2 місці у турнірній таблиці.

Джерело: Футбол 24