Український футзаліст став чемпіоном Сербії (відео)

Дмитро Сорокін тріумфував у складі «Економаца»

Останнім з національних чемпіонатів країн, у яких грають українські футзалісти, фінішував чемпіонат Сербії.

Про це повідомляє офіційний сайт Асоціації футзалу України.

З двох матчів, які проводяться за єврокубковою схемою, складається фінальна серія плей-офф, і після перемоги у першій зустрічі з результатом 2:1, «Економацу», для здобуття чергового чемпіонського титулу, на своєму майданчику достатньо було і нічиєї.

Проте команда з Крагуєваца лише підтвердила статус найсильнішої, розгромивши «Нову Пазову» 5:1.

Гравець збірної України Дмитро Сорокін, хоч і не відзначився забитим м’ячем у чемпіонському матчі своєї команди, але провів на майданчику дуже багато часу, граючи в одній четвірці з іншими легіонерами «Економаца».

«Нова Пазова» протрималась проти гранда сербського футзалу половину тайму, після чого гості пропустили двічі.

Після перерви «Новій Пазові» вдалося відіграти один гол у контратаці, але «Економац» одразу перейшов на гру з п’ятим польовим гравцем, що дозволило відновити гандикап. За кілька хвилин господарі вразили порожні ворота, після чого доля матчу була вирішена.

«Економац» вдесяте став чемпіоном Сербії, й у наступному сезоні буде представляти свою країну у Лізі чемпіонів.

У сезоні-2017/18 команда з Крагуєваца досягла вражаючого результату, здобувши перемогу у 30 матчах з 30-ти.