Успіх українських гравців в Туреччині: Рибка відстояв на нуль

Що стосується Селезньова, то він більше брав участь в боротьбі

Українці Олександр Рибка і Євген Селезньов в складі «Карабюкспорому» успішно зіграли в черговий 8-му турі турецької Суперліги. Їхня команда на своєму полі переграла «Кайсеріспор» з рахунком 1: 0.

Олександр Рибка вийшов в стартовому складі, відіграв всі 90 хвилин і не пропустив. А ось Євген Селезньов вийшов на заміну - на 39-й хвилині замість Ятабаре.

Слід зазначити, що гості не сильно напружували українського голкіпера, який, тим не менш, відбив кілька дуже небезпечних ударів суперника.

Що стосується Селезньова, то він більше брав участь в боротьбі і результативними діями не відзначився.

Однак обидва українських легіонера потрудилися на славу і внесли свій внесок у перемогу «Карабюкспорому».

Зауважимо, що вирішальний гол на рахунку угорця Габріеля Торже (77-я хвилина). Після цього успіху «Карабюкспор» закріпився на 13-му місці в турнірній таблиці.