Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В ФФУ може з'явитися посада футбольного прокурора

  • Розсилка

  В структурі Федерації футболу України може з'явитися футбольний прокурор.

  Появу нової посади анонсував президент ФФУ Андрій Павелко.

  Коментуючи недавні рішення Контроль-дисциплінарного комітету ФФУ.  Павелко зазначив, що недосконалість чинного регламенту позначається на вердикті дисциплінарних органів, передає MatchDay.

  "Я не згоден з тим, що сьогодні практично все залежить від рапорту арбітра. Футбольна конституція, по якій ми всі живемо, повинна чітко тлумачитися і не мати подвійних стандартів. У світовій і європейській практиці є можливість, скажімо так, пост-фактум, коригувати рапорт арбітра, який на свій розсуд може посилити або пом'якшити покарання", - зазначив президент ФФУ.

  "Сподіваюся, що з юристами, фахівцями ми знайдемо потрібні рішення. Наприклад, на мій погляд, потрібна посада футбольного прокурора, щоб всі не чекали, коли хто-небудь звернувся до КДК, а приймалися рішення самостійно. Або ж функція розслідування всередині ФФУ, яка, наприклад, є в інших країнах", - сказав Павелко.

  Він ще раз наголосив, що варто ввести загальноприйняті в Європі функції футбольної прокуратори.

  "Щоб прокурор міг порушувати сам справи і переглядати рішення, в тому числі і арбітра. На сьогодні таких нормі немає, і це обмежує наші дії. Якщо ми приймемо всі необхідні зміни в дисциплінарні правила, це дасть нам можливість оперативно реагувати. Для цього варто ввести і загальноприйняті в Європі функції футбольної прокуратори", - заявив Павелко.

  "Я готовий брати на себе вирішення будь-яких футбольних колізій і впевнений, що ми разом зробимо все разом, щоб в подальшому не було подвійних стандартів в нашому футболі", - підкреслив президент ФФУ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ